» O NAS / DZIAŁALNOŚĆ

Partnerzy

Firma GROSS prowadzi działalność usługową w zakresie projektowania i wykonywania instalacji sanitarnych i technologicznych. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną załogę z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami do wykonywania prac spawalniczych gazowych i elektrycznych. Wykonujemy montaże rurociągów ze stali czarnych, ocynkowanych, nierdzewnych, miedzianych oraz z tworzyw sztucznych. Dobrze wyposażone zaplecze w urządzenia mechaniczne – gwintownice przenośne i stacjonarne, wiertnice, aparaty spawalnicze, elektronarzędzia oraz własny transport stanowią uzupełnienie kadry pracowniczej i gwarantują najwyższą jakość wykonywanych prac. Dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Cykliczne szkolenia pracowników z zakresu nowych technologii i materiałów pojawiających się na rynku instalacyjnym gwarantują skuteczne i najkorzystniejsze wsparcie dla naszych klientów.

» O NAS / HISTORIA

Partnerzy

Firma GROSS powstała w 1996 początkowo skupiając się na projektowaniu instalacji sanitarnych, węzłów i kotłowni. Znajdując uznanie Inwestorów, firma w kolejnych latach zdobywała doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji, opracowywaniu kosztorysów, rozliczaniu kosztów budowy, nadzorowaniu inwestycji realizując coraz to nowe zadania.

Aby sprostać oczekiwaniom Inwestorów i realizować inwestycje „pod klucz” od 2001 roku utworzyliśmy dodatkowy dział w firmie zajmujący się realizacją projektowanych zadań i przyjmujący zlecenia do wykonawstwa. Poprzez wyselekcjonowanie najlepszych pracowników zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną załogę potrafiącą sprostać najtrudniejszym zadaniom.